בארץ ובחו"ל!

מתכננים טיול לבית ספר? מתכננים טיול משפחתי גדול? מתכננים סיור באתר ייחודי?

עכשיו נסו לתאר לעצמכם את הטיול או את הסיור הרגיל שלכם בטבע או באתר המסוים שאתם מתכננים לעשות בקרוב...אלא הפעם במקום שמישהו ידריך אתכם ויספר לכם על המקום, אתם אלו שתחקרו לבדכם את המקום... אתם אלו שתתנסו בחוויות שהמקום מציע לכם!

....פתאום הכל יראה לכם אחרת, צבעוני וכל כך אותנטי -והזיכרונות שלכם יהפכו לכל כך ממשיים!!

ביער, באתר, בשוק, בבית המלון, במוזיאון או בכל לוקיישן, מופרע ככל שיהיה,אנו נגיע אליו עם חדרי הבריחה ניידים שלנו - אתם תחליטו לאן או ממי בא לכם לברוח...

אתם תוכלו להרגיש קצת כמו שודדי התיבה האבודה או כמו ג''ימס בונד שמנסה להציל את העולם ותוך שעה צריך להשלים את המשימה ולצאת מהחדר. ברור שאתם לא בונד אבל תהנו מהטבע ומהאתר ותחוו אותו באופן מיוחד ומרתק!!

תצאו מלאי אדרנלין!!

רוצים להתלהב? אתם מחפשים את הטיול הבא שיהיה הרבה יותר מעניין, מלחיץ ומאתגר?

החלטנו לעלות את הרף ולתת לכם לבחור את הלוקיישנים מחוץ לקופסה הסטנדרטית – בריחה ביער, בריחה מתוך מבצר, בריחה רטובה בין מעיינות, בריחה במלון,בריחה בשוק, במוזיאון או בכל לוקיישן אחר שתבקשו, מופרע ככל שיהיה, אליו נגיע ונבנה בכיף לפי הנושא והאתר שאתם תבחרו!!

אז יאללה, בואו נברח!!.

 נמציא סיפורי מסתורין של הלוקישן שתבחרו ונשדרג את חווית הבריחה ביער, במבצר, בטבע ואף בעיר עם משחק הרפתקני שיכול להכיל 7 עד 100 משתתפים בו זמנית.

הפעלת משחקי חברה, גיבוש וכיף בטיולים מאורגנים קבוצתיים ובמסיבות ואירועים פרטיים למבוגרים. ההתמחות שלנו והיחודיות שלנו היא לתרגם כל נושא למשחק, אז כיוון ואנו מקבלים פניות רבות מלקוחות, חברים וגולשים באתר המעוניינים לשלב משחקי חברה בטיולים, במסיבות ואפילו בערבי גיבוש לצוות עובדים. אז החלטנו לפתח משחקים מהנים ומשעשעים גם עבור קהל זה. פיתחנו וליקטנו רשימה די גדולה של משחקים וכרגיל, אנו נשמח לבנות משחקים בהתאמה אישית לכל קונספט שתבחרו.

המשחקים המצורפים מנוסחים כמשחקים קבוצתיים לטיולים מאורגנים, כמו חופשות סקי, טיולים בטבע, סיורים בעיר (תור בעיר או באתרים שונים).אנו בטוחים כי תמצאו שרבים מהמשחקים הללו יכולים לשמש אתכם על מנת להפוך כל מפגש וכל אירוע חברתי לאירוע משחקי, מהנה, משעשע ומגבש יותר. אנו הופכים את המפגש לחווייתי במיוחד, דרך משחקים שיש בהם המון עניין מצד אחד ומצד שני מצליחים לגרום לכל המשתתפים לקחת חלק פעיל ולא להיות קהל פאסיבי המתבונן מהצד.

איך משחקים במשחקי פרויקט הקופסה בטיולים?

לכל משחק יש הנחיות המוסברות בצורה בהירה ופשוטה

לאחר שכל המשתתפים חולקו לקבוצות (6-7  משתתפים לכל קבוצה) ,המשחק מתחיל ואז מפעילים את הטיימר והזמן מתחיל לתקתק לאחור. 

גם כאן הקבוצה שמנצחת היא הקבוצה שפיצחה את כתבי החידה, וגילתה את קוד המנעול של הקופסה, אלא שהקונספט של מסיבות וטיולים בנוי בצורה מאוד משעשעת ומלאת חוש הומור- המשימות מבדרות ואף כתבי החידה נבנים לבניית אווירה של בילוי והנאה! 

הרשימה שלפניכם כוללת משימות ממשחקים שיוכלו לספק פעילות לערבי פעילות רבים ואנו ממליצים לבחור מבין המשחקים את אלו שמתאימים לכם ולאופי הפעילות. הכינו מספר גדול יותר ממה שתרצו לשחק כך שתוכלו להתאים את עצמכם למתרחש בפועל. זכרו כי עדיף לשחק פחות ולהשאיר טעם של עוד מאשר להפוך את המשחקים המהנים למשחקים מענינים!
נשמח לבנות עבורכם משחק ייחודי על פי הקונספט שאתם תבחרו ולפרסמם לשירות כולנו.

בהצלחה והנאה!