הפעלה של משחקי פרויקט הקופסה (חדרי בריחה ניידים) עבור מסיבות כיפיות ומרתקות במיוחד עם אינספור משחקים שונים!

משחק בהתאמה אישית: הקונספט הייחודי שלנו מאפשר לבנות משחק בהזמנה אישית שהוא ייחודי רק עבורכם!

כן, אם תרצו נוכל לבנות משחק במיוחד רק עבורכם ונמציא ונתאים את החידות, המשימות והתכנים על פי הקונספט שלכם.

...וכן, ההתרגשות והמתח שבחדרי בריחה ניידים היא כפולה:

ראשית הוא מגיע עד אליכם לכל מקום שתבחרו,בתוך חלל סגור או בחוץ ושנית, אנו נותנים לכם את האפשרות שאתם תבחרו את הנושא ואת הקונספט ...אפשר שהמשחקים יכתבו על החברה שלכם ו/או עליכם.

וזה מה שעושה אותנו מאוד מיוחדים- אנו כל פעם ממציאים מחדש את עצמנו!

למי מתאימה מסיבת חדר בריחה?

 1. הפעלת חדר בריחה נייד מתאימה במיוחד למי שרוצה שחדר הבריחה יגיע עד אליו.

 2. הפעלת חדר בריחה נייד נותנת לכם את החופש להזמין את כל משתתפי המסיבה ולא רק קבוצה קטנה. עשינו כבר משחק בריחה ל 200 משתתפים ותאמינו או לא זה עבד נפלא!

3. מסיבת חדר בריחה מתאים לכל הגילאים שאוהבים להיות מרותקים, מאותגרים ומשועשעים.

4. מסיבת חדר בריחה מקפיץ את כל המסיבה ועושה אותה להרבה יותר מעניינת בכך שהוא מצליח להפעיל את כולם ולחבר בין כולם.

5. לכל "חדר בריחה נייד" יש סיפור מסגרת (עלילה) המלווה אותו לכל אורך המשחק.

איך זה עובד?

גם כאן הקופסאות היחודיות שלנו מלוות אותנו ובתוכם כתבי חידה ומשימות מאתגרות.

ההפעלה יכולה להיות כמעט בכל מקום פתוח או סגור: בבית, בחצר ...ואפילו בטבע אם תרצו.

אנחנו נגיע למקום האירוע כשעתיים לפני תחילת הפעילות נעמיד את ציוד הגברה, נפרוס את ערכות המשחק (הקופסאות), נחביא את הרמזים ונארגן את המקום לתחילת פעילות.

משתתפי האירוע יעברו תידרוך ואף המחזה של העלילה ומרגע זה הטיימר יתחיל לתקתק והמשתתפים יצטרכו להתמודד עם המשימות וכתבי החידה:

לבצע את המשימות המדליקות שלנו (הבנויות עם המון הומור), לפענח את התעלומות, לפתור את כתבי החידה ולבסוף לפרוץ את הקופסאות שלנו ולעבור לשלב הבא!

עבור מי זה מתאים?

 הפעילות מתאימה לכל סוגי הארועים, מסיבות בטבע, בבית מלון (בארץ ובחו"ל) מסיבות פרטיות, מסיבת רווקים ורווקות , מסיבות לגיבוש צוותים,כתחנה ביום כייף,כערב חברתי, להרצאה חוויתית ,פעילות מפיגה במהלך השתלמות עובדים ועוד....

החלטנו לשתף כמה משימות מהמשחקים הכיפיים שלנו....תהנו!

כדור בירה- שתי קבוצות עומדות זו מול זו ועל השולחן מונחים כוסות שתייה אלכוהוליים-6 כוסות בכל צד של קבוצה. הקבוצות מסודרות בטור ולכל שחקן יש הזדמנות אחת לזרוק את כדור הפינג פונג ולנסות להכניס אותו לאחד הכוסות שמונחים על השולחן בצד של הקבוצה היריבה. אם שחקן הצליח להכניס את הכדור, אז השחקן שעומד מולו צריך לשתות את המשקה שבכוס.

. תחרות יניקת וודקה- כל קבוצה בוחרת נציג אחד מהקבוצה שישתתף בתחרות יניקת וודקה מבקבוק של תינוק שיהיה קשור על חבל. המשתתף שהצליח לינוק את כל הוודקה מהבקבוק , הקבוצה שלו תנצח והיא תקבל את כתב החידה ללא צורך לשתות – מה שיאפשר למשתתפים יכולת ריכוז גבוהה יותר בפיתרון החידה.

תחרות המזרקים "השוטים"- כל קבוצה תקבל מזרקים ריקים (כמספר המשתתפים) מיכל מלא במשקה אלכוהולי ומיכל ריק. מטרת המשימה הוא לשאוב את המשקה בעזרת המזרק ולרוקן אותו במיכל הריק. הקבוצה שתנצח היא הקבוצה שהצליחה להעביר את כל האלכוהל מהמיכל המלא למיכל הריק.

הקבוצה המנצחת תקבל פטור מלשתות את מזרקי השוט- כל שאר המשתתפים יצטרכו לשתות "שוט" (מזרק) אחד.

אני הולך לבר- המשימה של כל קבוצה הוא לצעוק בקול רם" אני הולך לבר וקונה מוחיטו...ואז הקבוצה השנייה צריכה לחזור על אותו משפט שהקבוצה הראשונה אמרה...אלא שהפעם הם צריכים להוסיף משקה.
כלומר," אני הולך לבר וקונה מוחיטו וגם מסמר חלוד"....ואז הקבצה השלישית אומרת: אני הולך לבר וקונה מוחיטו, מסמר חלוד וג'ין וטוניק.
הקבוצה שמתבלבלת ולא חוזרת על המשפט בצורה נכונה צריכה כולה לשתות שוט שלם ולאחר מכן מחלקים את כתבי החידה לכולם.
העניין הוא שקבוצה אחת תהייה מאוד מבולבלת אחרי שתיית השוטים ופיצוח כתב החידה יהיה ברבה יותר קשה